Компанія Jerelia

Джерелия компания, Jerelia косметика, онлайн

Всім відомо, що все на світі має свою назву та ім’я. В момент появи на світ дитини, їй дають власне ім’я. Аналогічно все і при появі нового бренду.

Своя історія розвитку є і в нового косметичного бренду Jerelia. Його назва походить не від видатних вчених чи їх рідні, або від легенд… Походження назви марки більш реалістичне, а отже – містить істину.
Слово «Jerelia» походить від українського слова «джерело», у якого є кілька трактувань. Під джерелом розуміють потік води, який б’ється із землі.

Крім того, джерело представляє собою і документ, на базі якого проводять наукове дослідження або ж використовують як основу для інших областей діяльності. І тому Джерелія – це джерело здоров’я і вроди для всієї родини.

Основні закони ТМ J’erelia

Джерелия компания Jerelia косметика онлайн Джерелія
Кожна організація має конкретний комплекс правил і законів, якими керуються в роботі її працівники. В цьому J’erelia не є винятком.
З моменту заснування нової косметичної марки всі, хто брав участь у цьому процесі, чітко знали, що:

Jerelia представляє собою косметичну марку з українським походженням. Виготовлення всієї продукції цього національного торгового бренду здійснювали українські виробники і використовувалися тільки потужності заводів України;

Jerelia – це високоякісна продукція. Для виготовлення всіх товарів даного бренду використовувалася тільки екологічно чиста та натуральна сировина. Наявні сертифікати на всі товари, а також і санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України;

Jerelia – це великий і різноманітний асортимент продукції, яка буде підходити людям різного віку та статі. В асортименті є косметика по догляду за волоссям, шкірою, тілом. Є пральні засоби та засоби для прибирання на натуральній основі, товари для здорового харчування. Також, є колекція дитячого одягу, виготовлена тільки з натуральних тканин.

Навіщо українцям Jerelia?

Джерелия компания Jerelia косметика онлайн ДжереліяНа даний час громадянам України не можна поскаржитися на недостатність косметичної продукції: в магазинах є чимало різних засобів, використовуючи які можна здійснювати догляд за тілом – від голови до ніг – і хатою – від вікон до дверей.

Інколи, навіть, споживачеві важко вибрати косметичний засіб через велике різноманіття. Виникають такі питання: Що саме обрати? У якого продукту краща якість? В основному, люди губляться серед широкого асортименту. Однак, у всіх одна мета: прагнення до прекрасного. І прекрасне здобуває перемогу!
ТМ J’erelia була створена з ціллю забезпечити українців не лише красою, але і відмінною якістю продуктів.

Завдяки продукції J’erelia кожен член сім’ї зможе мати відмінний вигляд і прекрасно почувати себе, а також, правильно дбати про своє здоров’я.
З моменту появи задумки щодо створення нової національної марки J’erelia, українські підприємці розуміли, що всі товари – від косметичних засобів, колекцій одягу і аксесуарів до продуктів харчування – будуть виготовлятися на українських заводах. Так можна створити нові робочі місця для громадян України, багато з яких не працевлаштовані. Саме тому, при купівлі продукції ТМ J’erelia, кожен громадянин України висловлює свою підтримку співвітчизникам, отже, бере участь у розвитку економіки держави.

Приєднуйтесь до дружної сім’ї Jerelia!